پسورد دیتابیس

بازدید40.5kپست ها3آخرین فعالیت9 سال پیش
0
0

سلام
دوستان من قبلا 1 بار برای یکی از پروژه ها پسورد phpMyAdmin رو ست کردم.
حالا میخوام 1 دیتابیس دیگه ایجاد کنم. اگه واسه این 1 پسورد جدید تعریف کنم باید از قسمت phpMyAdmin/config.inc.php پسورد قبلی رو تغییر بدم؟؟

0

سلام
نه - برای هر دیتابیس میتونی کاربر بسازی پسوردی که تو config.inc.php وارد میکنی برای کاربر root ه که دسترسی کامل به همه چیز داره
برای ساخت کاربر روی دیتابیس کلیک کرده و از سربرگ more گزینه privilage رو انتخاب کن و add user بزن

0

متوجه نمیشم::13:
ببینید من دارم کد پیشنویس شده تو 1 کتابو آزمایش میکنم ولی اصلا متوجه نمیشم که چیکار کرده.
میخواد اجازه دسترسی به صفحه ای رو واسه چند تا user & pass خاص بده.ولی اونا رو تو یه فایلی با پسوند sql. ذخیره کرده.همونجا دیتابیسو ایجاد کرده اطلاعاتشو insert کرده و ...
مگه اینطوریم میشه دیتابیس ساخت و به محتواش دسترسی داشت؟؟

0
<br> > متوجه نمیشم::13: ببینید من دارم کد پیشنویس شده تو 1 کتابو آزمایش میکنم ولی اصلا متوجه نمیشم که چیکار کرده. میخواد اجازه دسترسی به صفحه ای رو واسه چند تا user & pass خاص بده.ولی اونا رو تو یه فایلی با پسوند sql. ذخیره کرده.همونجا دیتابیسو ایجاد کرده اطلاعاتشو insert کرده و ... مگه اینطوریم میشه دیتابیس ساخت و به محتواش دسترسی داشت؟؟ <br> درود بله میشه - بک آپ به همین شکل میگین برای اینکار روی دیتابیس مورد نظر کلیک کنید و از تب Export بک آپ رو تهیه کنید. موفق باشید

سوال برنامه نویسی دارید؟

ندونستن عیب نیست، نپرسیدن چرا!

خوش آمدید

برای طرح سوال، ایجاد بحث و فعالیت در سایت نیاز است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که هنوز عضو سایت نیستید میتوانید در عرض تنها چند ثانیه ثبت نام کنید.