نظر سنجی ویندوز 8 خوب یا بد؟ (لطفا شرکت کنید)

بازدید71.2kپست ها18آخرین فعالیت10 سال پیش
0
0

سلام
تو عکسی که گذاشتم نسخه های مختلف ویندوز تا به حال رو میبینید که گفته شده کدوم بد و کدوم خوب بودن
حالا میخوام نظر شما رو راجع به ویندوز هشت بدونم که خوبه یا بد لطفا همه شرکت کنید

[align=center]

[/align]

0

به نظر من خوبه
نظر خودتم میگفتی دادش :smile29:

0

کلا خوبه سرعتش خیلی بیشتر از سونه ولی واسه کسایی که زیاد بازی میکنن فکر نکنم خوب باشه چون دایرکت ایکس 11 بطور پیشفرض روش نصبه و گرافیک بازی ها خیلی میره بالاتر پس باید سیستم طرف قوی باشه!

0

با appdev عزیز موافقم
از سون خیلی بهتر و حرفه ای تره

0
<br> > نظر خودتم میگفتی دادش <br> من با ویندوز 8 کار نکردم نظرخاصی ندارم ولی فکر کنم باید خوب باشه منتظر نظرات بقیه دوستان هستیم :flower:
0

نصب کردم خوشم نیومد دوباره سون نصب کردم
این هییچچیی نمیخونه!!!!!!

0

درود دوستان///

ویندوز 8 هنوز در ابتدای راه قرار داره و نقصهایی هم داره،که اگه کمی دقت کرده باشید می بینید که هر هفته مایکروسافت داره update هایی رو اعلام میکنه!

ویندوز حداقل تا چندماه دیگه کامل میشه و باگ هاش به صورت کامل patch خواهد شد!

از نظر شخصی خودم ویندوز 8 بدونه صفحه لمسی زیاد حال نمیده،لذت کار با ویندوز 8 رو کسی متوجه میشه با صفحه لمسی کار کنه!

اما حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای خوب و بی نقص ویندوز 8 از نظر شخصی خودم : رم 4 گرافیک 2 سی پیو i3 به بالا،ویندوز 8 مثل ساعت و بدونه هیچ عیب و نقصی براتون کار خواهد کرد.

نکته مهم اینجاس که چون ما تو ایران هستیم و عادت نداریم ویندوز اورژینال بخریم، میریم نسخه های کرک شده رو میخریم ،اما چون هنوز کرک خوبی برای ویندوز8 نوشته نشده و اکثر مشکل دار هستند توصیه میشه فعلا از نصب ویندوز 8 خود داری کنید تا کرک خوبی براش نوشته بشه و در دسترس قرار بگیره!

من توصیه می کنم نسخه اصلی رو همیشه خریداری کنید تا دیگه مشکلی براتون پیش نیاد.بجای اینکه در چندتا ویندوز خریداری کنید ، ویندوز اورژینال رو خریداری کنید تا دیگه دچار دردسر و مشکلی نشید!

م.و.ف.ق باشید///

0

8 خیلی بهتر از هفته:khodeshe:

0

من الان 8 دارم خیلی راضی ام

0

ارزش نصب کردن داره به نظرتون؟

0
<br> > ارزش نصب کردن داره به نظرتون؟ <br> سلام همونطور که Evil shadow عزیز گفتن ویندوز 8 هنوز کامل نشده و مشکلاتی داره منم الان ویندوز هشت نصب کردم یه مشکلی داره اینه که درست خاموش نمیشه بجز این من مشکل دیگه ای ندیدم اگر الان شما هفت دارید توصیه میکنم بمونید تا مشکلاتش برطرف بشه اگه کنجکاو هستید بهترین راه اینه که اول روی VM نصب کنید اگه خوب بود نصب کنید. موفق ...
0

ویندوز هشت یکی از مسخره ترین چیزایه که تا به حال دیدم هنگ میکنه با همه نرم افزارها و بازی ها نا سازگاره .صفر

0

ویندوز میخوای ویندوز 98 از همه سیستم عامل ها بهتره کارایی بالای داره برای افراد حرفه ای خوبه

0

98 کجاش حرفه ایه؟ درضمن دیگه زیادی قدیمیه هفت از همه بهتره بعدش xp

0

به نظر من ویندوز 8 عالیه و از 7 خیلی بهتره.. البته بعضی ها همیشه دیر میتونند خودشونو با چیزای جدید وقف بدند که این خیلی بده...

آخرین ویرایش: 07-02-2013 ???? 21:37، توسط u097
0

همیشه ما ایرانی ها با چیزای جدید مشکل داریم و دوست نداریم اپدیت بشیم
البته ویندوز هشت برای کسایی که زیاد بازی میکنن خیلی مناسب نیست این رو همه باهاش موافقن

0

ویندوز XP شاهکار بود و نسخه های جدید ویندوز بهش نمیرسن به نظر من!
من هنوز XP دارم

0

[color=#FF0000]من ویندوز 8 دارم.فووووووووققققققققققققق اللللللللللعاااااااااااااااااااادددددددددددسسسسسسسسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتت!!!![/color]

0

ویندوز8 رو قبلا نصب کردم و فقط حدود 1 ساعت تونستم باهاش دووم بیارم و بعد دوباره 7 ریختم...
البته ویندوز ایکس پی رو بیشتر دوست دارم رو لبتابم نصبش کردم ولی درایورهاشو ندارم!یعنی دو تا دی وی دی خریدم که آل درایور بودن اما گرافیک و خیلی چیزای دیگم نصب نشدن و مجبور به رفتن به سراغ 7 شدم...
ویندوز 98 بد نبود((البته 7 سالی میشه دیگه باهاش کار نکردم ...):yeah:

سوال برنامه نویسی دارید؟

ندونستن عیب نیست، نپرسیدن چرا!

خوش آمدید

برای طرح سوال، ایجاد بحث و فعالیت در سایت نیاز است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که هنوز عضو سایت نیستید میتوانید در عرض تنها چند ثانیه ثبت نام کنید.