• دور زدن تحریم یاهو
  #1
  Note 
  چند روزی هست که سایت یاهو در بخش ایجاد ایمیل جدید کد ایران را از سیستم ثبت نام حذف کرده است و برای همین دیگر ایجاد ایمیل جدید در یاهو برای ایرانیان غیر ممکن شده است، اما اکنون با این روش که در ادامه خواهید دید به سادگی میتوانید ایمیل جدید یاهو ایجاد کنید و تحریم را دور بزنید. یک جوان خوشفکر ایرانی (مهندس نبی کرمعلی زاده) برای مرورگر فایرفاکس افزونه ای را نوشته است که به سادگی کد ۹۸ ایران را به لیست ثبت نام در یاهو اضافه میکند و بعد از وارد کردن شماره موبایل خود کد فعال سازیاز یاهو برای شما پیامک خواهد شد. رای نصب اون، ابتدا باید افزونه Greasemonkey رو روی مرورگرتون فایرفاکس نصب کنید و سپس به این لینک برید و قسمت بالا سمت راست install رو بزنید.

  اگر کار نکرد اطلاع بدید.

  پاسخ
  #2
  Note 
  من نمیدونم چرا بعضیا میگن یا هو باگ داره که اینطوری میذاره ثبت نام کنیم! اخه مگه میشه سایت به این بزرگی باگی تا این حد مسخره داشته باشه که طرف یتونه با یه تغییر کوچیک تو سورس ثبت نام کنه؟
  نه عزیزم! یاهو هم خیلی داره ضرر میکنه ولی مجبوره ایران رو از اون لیست حذف کنه چون اگه نکنه جریمه میشه بخاطر همین از عمد اینکارو کرده تا ماها بتونیم بازم حساب ایجاد کنیم و گرنه قطعا میتونه از این کار جلوگیری کنه.
  نمیدونم چرا ماها هر وقت یه کار کوچیکی هم میکنیم فکر میکنیم کار خیلی شاخی کردیم! یاهو باگ داره!

  پاسخ
  #3
  Note 
  این هم یه افزونه برای مرورگر کروم که اینکار رو انجام میده : yahoo.(hamid-software)

  پاسخ
  ایجاد موضوع جدید   پاسخ به موضوع  

  کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:   1 مهمان