• عینک گوگل حرف بد را منتقل نمی کند
  #1
  Note 
  گوگل قابلیت جدیدی برای Google Glass ارائه کرده که در زمان استفاده از قابلیت تبدیل صوت به متن، الفاظ بد را به کلمات مودبانه تبدیل می کند.

  به گزارش موبنا، Google Glass یکی از جدیدترین محصولات گوگل است که با دستگاهی شبیه عینک می توان به اینترنت دسترسی داشت، تماس تلفنی برقرار کرد و کاربردهای دیگر را انجام داد.بر این اساس گوگل پیشتر اعلام کرده بود که این عینک قابلیت درک دستورات صوتی را دارد و از آنجا که این قابلیت تاکنون برای رایانه ها و گوشی های هوشمند هم ارائه شده، احتمال اینکه دستگاه نتواند لهجه کاربران را تشخیص دهد وجود دارد، بر این اساس گوگل گزارش داده که کاربران همچنین می توانند با چشمک زدن قابلیت های عینک خود را کنترل کنند. گزارش های گوگل حاکی از آن است که Google Glass کلمات بد را فیلتر نمی کند و بنابراین هیچ محدودیتی برای کاربران ایجاد نمی کند.

  برای مثال، کاربرانی که از قابلیت تبدیل صوت به متن برای ارسال پیامک استفاده می کنند و الفاظ نامناسب به کار می برند یا فحاشی می کنند این کلمات به شکل خودکار با استفاده از نرم افزار خاصی تغییر می کند. به این ترتیب از الفاظی که ممکن است به شکل تصادفی هنگام استفاده از برنامه تبدیل صوت به متن به کاربرده شود جلوگیری می کند. همچنین قابلیت دیگر این دستگاه تشخیص پلک زدن است، بنابراین می توان با چشمک زدن برخی از قابلیت های گوشی را فعال یا غیر فعال کرد. مثلا می توان با این ویژگی دوربین را برای عکسبرداری آماده کرد.

  چطور امضا کنم؟  Huh
  پاسخ
  ایجاد موضوع جدید   پاسخ به موضوع  

  موضوعات مرتبط با این موضوع...
  موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Note پاسخ موبنا به اطلاعیه تند وزارت ارتباطات THE KNIGHT 1 415 22-07-2013 ساعت 09:00
  آخرین ارسال: xMAN
  Note عینک گوگل همزمان ترجمه میکند! THE KNIGHT 0 317 27-07-2012 ساعت 12:45
  آخرین ارسال: THE KNIGHT
  Note دسترسی به اینترنت از طریق عینک THE KNIGHT 0 510 10-07-2012 ساعت 00:04
  آخرین ارسال: THE KNIGHT

  کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:   1 مهمان