اینترنت موجود بر روی گجت های ما، با وب سایت ها و برنامه های کاربردی است که معنا پیدا می کند و همین ابزار ها هستند که استفاده ما از دنیای وب را شیرین و لذت بخش می کنند. در سری مطالب معرفی و ب سایت و ابزار هفته، قصد داریم جدیدترین ابزار های کارآمد و وب سایت های جالب را به شما معرفی کنیم.

Palette Town
[align=center]

[/align]
اگر دوست دارید تمام رنگ های استفاده شده در یک تصویر را بدانید، سایت Palette Town راحت تر از آن روشی که فکر می کنید این کار را برای شما انجام می دهد. بسیار آسان با کشیدن و رها کردن تصویر مورد نظر خود بر روی کادر مربعی این سایت، تمام رنگ های موجود در عکس همراه با کد های HEX و RGB رنگ ها در اختیار شما گذاشته می شوند.

PHHHOTO
[align=center]

[/align]
می دانیم که به تازگی iOS 8 را بر روی دستگاه خود نصب کرده اید و از آن لذت می برید. برای اینکه خوشحالی شما بیشتر شود قصد داریم اپلیکیشنی به شما معرفی کنیم که از آن می توان به عنوان نسل بعدی اپلیشکن های دوربین iOS یاد کرد. PHHHOTO می تواند عکس های انیمیشنی تهیه کند که حس و بوی زنده بودن سوژه را حتی از عکس بتوانید احساس کنید. این نوع عکس ها سریع تر از ویدیو ها گرفته می شوند اما بسیار بهتر از آن ها هستند. به علاوه به راحتی می توانید عکس های گرفته شده با PHHHOTO را در اینستاگرام، فیس بوک، توییتر و تامبلر به اشتراک بگذارید.

Dashnotes
[align=center]

[/align]
این افزونه کروم را باید ابزاری فوق العاده مهم و کاربردی برای دانشجویان، محققان و وبگرد ها معرفی کرد. با این افزونه می توانید تنها با کلیک راست بر روی هر متن، ویدیو و هر محتوای موجود در وب را به تب جدید کروم پین یا اضافه کنید. در تب جدید مرورگر کرومی که باز می کنید، همه یادداشت های شما و ویدیو ها حاضر هستند و حتی در آنجا می توانید به تماشای ویدیو ها بنشینید. با این ابزار شاید حتی دیگر به فضای ابری نیاز نباشد و همه چیز در صفحه جدید مرورگر قابل دسترسی، یادآوری و ذخیره سازی است.

Guest Locker
[align=center]

[/align]
با اپلیکشن اندرویدی Guest Locker Smart Security به راحتی می توانید اطلاعات شخصی و مهم خود را از دیگران مخفی و امن نگه دارید. با اجرای این اپلیکیشن تمام اطلاعات شخصی و مهم شما قفل خواهد شد، پس از آن با خیال راحت می توانید برای کار های مختلف گوشی را به دوستان خود قرض بدهید.

Juicing Assistant
[align=center]

[/align]
سایتی بسیار جالب که می تواند برای شما آبمیوه هایی با طمع های مختلف درست کند! زمانی که وارد می شوید به شما میوه های مختلف پیشنهاد می شود، با انتخاب چندتا از آن ها می توانید منتظر بمانید تا آبمیوه شما حاضر شود. اطلاعات تغذیه ای مربوط به هر کدام از آبمیوه ها و همچنین ترکیبات بهتری از میوه ها که ممکن است آبمیوه های خوشمزه تری را با آن ها بتوان درست کرد، نمایش داده می شود.

وب سایت  و ابزار های کاربردی هفته - زومیت

قضیه تغییرات بزرگ چیه؟؟ :smiles (14):