هشت کودک که نام های کامپیوتری دارند!

بازدید13.8kپست ها3آخرین فعالیت8 سال پیش
0
0

انتخاب نام فرزند گاهی اوقات می تواند کار پیچیده ای باشد. هر خانواده ای در این کره خاکی بر اساس معیارهایی که در جامعه  خودش مهم است نامی را برای فرزندش انتخاب می کند. حالا وقتی جامعه ای که فردی در آن زندگی می کند اینترنت باشد شاهد نامهایی خواهیم بود که شاید به نظر عجیب بیایند. در این مقاله با ۸ نامی آشنا خواهید شد که دیگر فقط در اینترنت استفاده نمی شوند و به عنوان نام افراد انتخاب شده اند.

۱. Hashtag#

از هش تگ بیشتر در توییتر استفاده می شود.اما خانواده ای نام دختر خود را هش تگ گذاشته اند.
[align=center]


[/align]

۲. FaceBook

مردی مصری بعد از اتفاقاتی که در میدان تحریر مصر افتاد و تاثیر رسانه های اجتماعی در انقلاب مصر نام دختر خود را فیس بوگ گذاشت.

۳. Like

والدینی هم این نام را برای دختر تازه متولد شده خود انتخاب کردند.

۴. Google

پدی با درجه دکتری در Search Engine Marketing نام فرزند خود را گوگل گذاشتند.

۵. @

این یکی دیگر فقط یک نشان است. زوجی چینی نام فرزند خود را @ گذاشتند. @ در انگلیسی at تلفظ می شود که مشابه عبارتی در زبان چینی است که معنای آن «دوستش بدارید» است.

۶. Version 2.0

زوجی از افزودن II و یا عبارت Junior بی زار بودند و به همین دلیل عدد 2.0 را به انتهای نام فرزندشان افزودند. از این نوع شماره گذاری معمولا برای مشخص کردن ورژن پروژه های نرم افزاری استفاده می شود.

۷. ویستا

پدر این فرزند هم از نام ویندوز ویستا خوشش می آمده و در نتیجه این نام را برای فرزند خود انتخاب کرده است.

۸. Siri

این نام قبل از اینکه به عنوان نام منشی شخصی اپل بر روی iOS انتخاب شود به عنوان نام انسان استفاده می شده است. اما آمار نشان می دهد که بعد از استفاده اپل از این نام در سال ۲۰۱۲ استفاده از این نام برای کودکان با رشد ۵ درصدی روبرو بوده است.

شما چه نامی برای کودکتان انتخاب می کردید؟

منبع:[url]http://mashable.com/2013/04/07/tech-internet-baby-names/?utm_medium=email&utm_source=feedburner&utm_campaign=Feed%3A+Mashable+%28Mashable%29[/url]

0

من نام کودکم رو میذارم Console :behind_pc:

0

من اگر خدا بهم پسر بده اسمشو احتمالا علی یا محمد علی میزارم اما اگر دختر باشه...
شاید دیوونه بشم!
و اگر هم نده خب نخواسته که بده...

0

اینارم میشه گذاشت
softafzar
linox
css
word
wordperss
و...
شما هم زیاد فکر نکنین اسم زیاده

:100:

سوال برنامه نویسی دارید؟

هیچ وقت در پرسیدن سوال شک نکنید

خوش آمدید

برای طرح سوال، ایجاد بحث و فعالیت در سایت نیاز است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که هنوز عضو سایت نیستید میتوانید در عرض تنها چند ثانیه ثبت نام کنید.