طراحی سایت در کرمانشاه
http://wirewall.ir/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%87/:به عنوان‌یک‌ طراح یا توسعه دهنده سایت، مهمه که بدونید بهترین اخبار و راهکارها و آموزشها و افزارها و چیزهای رایگان مورد نیازتون رو از کجا پیدا کنید. ما اینجا تعدادی ازین سایتهای معتبر و مورد استفاده رو برای شما جمع آوری کردیم.اصلا عجله نکنید،یک لیوان قهوه بنوشید و این مقاله رو که توش ۱۰ سایت که به عنوان‌یک برنامه نویس باید باهاشون‌آشنا باشید رو معرفی کرده، بخونید.

(طراحی سایت در کرمانشاه)سایت ها عبارتند از:
Smashing magazine 1
این سایت از سال ۲۰۰۹ در حال فعالیت است و ارتفاع و عرض این سایت بیانگر فعالیت درخشان آن است. درمورد کدینگ، طراحی، موبایل، گرافیک و طراحی های یو ایکس و واژه یاب در این سایت پبدا میشه‌و برای برنامه نویسهایی که به عمق علاقه دارند سایت به درد بخوری است.

Codrops 2
اگر طراح یا توسعه دهنده سطحی هستید در کدراپس میتونید آموزشها یا خورده ریزهای مورد استفاده زیادی پیدا کنید. این سایت همچنین راجب نکات کلی تر طراحی و توسعه سایت و نقش برجسته ی طراح سایت صحبت میکند.

Tuts+ 3.
اگر دنبال آخرین اخبار طراحی سایت در کرمانشاه هستید باید حتما مطالب زیر رو مطالعه کنید.

در این‌سایت مطالب آموزشی مختلفی در زمینه های متفاوت وجود دارد از طراحی واژه یاب جدید گرفته تا معرفی سی اس اس جدید برای سایتتون.

اگه‌ میخواید همیشه در کارتون بهترین‌باشید این سایت میتونه کمکتون کنه و چیزهای زیادی داره که بتونید ازش استفاده کنید.

طراحی سایت در کرمانشاه

Hongkiat 4

کمتر برنامه نویسی پیدا میشه که حداقل اسم این سایت به گوشش نخورده باشه چون مقاله هاشون در سطح بالایی از رده بندی گوگل قرار دارن. مقاله در هر موضوعی که در نظر داشته باشید رو میتونید توی این سایت پیدا کنید و بازدید کننده های زیادی هم‌در این سایت نظر خودشونو اعلام‌ میکنند. این وبسایت برای برنامه نویس ها و توسعه دهتنده ها بسیار مهم است.

Css tricks 5
یک سایت طراحی و توسعه سایت است که توسط کریس کویر ساخته شد .اوایل همونطور که از اسمش انتظار میرفت فقط در رابطه با سی اس اس بود اما الان تقریبا درمورد همه مسائل مربوط به طراحی و توسعه سایت میشه در اون مقاله پیدا کرد. در کنار ویدئوها و مقاله های جالبی که درمورد طراحی میتونید در این سایت پیدا کنید، خرده ریزهای کد گذاری در حد اطلاعات عمومی در زمینه طراحی میشود پیدا کرد. در کل منبع مناسبی برای طراحان سایت و توسعه دهندگان سطحی محسوب میشود‌.

A list apart 6

مطالب این سایت بر استانداردهای ساخت سایت و تمرینهایی برای طراحی و توسعه بهتر سایت تمرکز دارد و مقاله های قابل خواندنی از پیشکسوتان این عرصه در خصوص موارد مخنتلفی مثل دسترسی ها، مشخصات نامهای تجاری ،طراحی های موثر،صفحه آرایی ها و حاشیه ها و همچنین فونت و نوع نوشتار در آن پیدا میشود.

Sitepoint 7

سایت پوینت شامل گروهیی از توسعه دهنده هاست که مقاله هایی درباره در این سایت همچنین کتابها و . و تکنولوژی های جدید دیگر در آن منتشر میشه.Html, css , java script , php , design و

در این سایت همچنین کتابها و مقاله های پیشنهادی هم‌وجود داره که با ثبت نام در سایت میتونید بهشون دسترسی پیدا کنید.

Web designer depot 8
هدف این سایت فقط معرفی جدیدترین اکتشافات و راهکارها و تکنیکهای توسعه سایت است اما درکنار آن‌موضوعات مربوط به طراحی و برنامه های موبایل و طراحی جدا را نیز بیان‌می.کند. این سایت به سرعت به یکی از معروف ترین سایت ها در زمینه طراحی و توسعه سایت تبدیل شد که میتوان‌تقریبا هر مقاله ای در زمینه توسعه عمق در آن پیدا کرد.

Specky boy 9
این سایت در سال ۲۰۰۹ توسط پاول اندرو در اسکاتلند به عنوان‌یک سایت خانگی طراحی ساخته شد. کم کم در مسیر این سایت با ماهانه حدود یک و نه دهم ملیون‌بازدید کننده تبدیل به یکی از سایتهای مهم در این زمینه شد.

این سایت راهکارهای قابل درک و تکنیک‌های سریع ، منابع قابل استفاده و ایده های الهام‌بخش، طراحی صفحه وب و توسعه آن را در اختیار شما قرار میدهد.