تعریف DataSet و DataGrid

#C

توسط mshayan در 4 سال پیش
0 861 1 4 سال پیش
mshayanvbprogrammer
0

سلام این اصطلاحات را برام تعریف کنید...یکسری مطالب دارم اما چون اینها را نمیدونم سر ازشون در نمی آرم!!!:sadsmiley::52: دیتاست؟ دیتاگرید؟

0

[color=#FF0000]قانون شماره 4) [/color]کاربران مي بايست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيغامهاي خود از يک موضوع مناسب استفاده نمايند. اين موضوع مي بايست در رابطه با سوال ، مشکل و يا پيغام ايشان باشد. در غير اينصورت در حالتي که کاربر جديد باشد به او اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار اکانت کاربر حذف میشود.

[color=#FF0000]قانون شماره 5)[/color] در هنگام ارسال پست از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، چطوري ميتونم ، كرك برنامه و جملاتي شبيه به اين پيغامها جدا خودداري نماييد. برای انتخاب بهترین عنوان باید سعی کنید سوالتان را در چند جمله کوتاه خلاصه کرده و در عنوان بیاورید.

قوانین و اساسنامه - سافت افزار

___[/HR] اما جواب سوالتون از Dataset برای نگه داری چند dataTable استفاده میشه. از DataTable برای ذخیره و نگه داری موقت جداول در مموری استفاده میشه. DataGrid یه کنترله که از Dataset و DataTable میتونه داده بگیره و نمایش بده.

خوش آمدید

برای طرح سوال، ایجاد بحث و فعالیت در سایت نیاز است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که هنوز عضو سایت نیستید میتوانید در عرض تنها چند ثانیه ثبت نام کنید.

لطفا ابتدا لاگین کنید