نظرسنجی برگزاری دوره های آموزشی

بازدید32.1kپست ها8آخرین فعالیت7 سال پیش
0
0

با سلام خدمت تمامی دوستان
چند وقتی هست دوره آموزشی طراحی قالب با استفاده از Bootstrap شروع کرده ام و با استقبال دوستان در حال ادامه آموزش هستیم. به همین دلیل برای افزایش کیفیت آموزش ها و ادامه مستمر این دوره ها با موضوعات دیگر از دوستان عزیز تقاضا دارم در ابتدا در نظر سنجی این تاپیک شرکت کنند و سپس چنانچه نظر دیگری هم دارین در این تاپیک مطرح کنید تا مشکلات شیوه های آموزشی معلوم بشه و در جهت بهبود و رفع مشکلات تا حد امکان قدم برداریم. (اگر نظر خاصی هم دارین که نمیخواید در تاپیک مطرح بشه، میتونید برام پ.خ ارسال کنید )
با تشکر:flower:

0

با سلام خدمت مدیر عزیزrockstar :smilingsmiley:
آموزش بوت استرپ خیلی خوب داره ویش میره خسته نباشید میگم بهت.
کلا مردم از آموزش ویدئویی بیشتر استقبال میکنن میشه هم گزینه ۱ و هم گزینه ۲ رو داشت! یعنی بعد از اتمام آموزش متنی آموزش ویدئویی اون رو هم قرار بدید.

0

> با سلام خدمت مدیر عزیزrockstar :smilingsmiley: آموزش بوت استرپ خیلی خوب داره ویش میره خسته نباشید میگم بهت. کلا مردم از آموزش ویدئویی بیشتر استقبال میکنن میشه هم گزینه ۱ و هم گزینه ۲ رو داشت! یعنی بعد از اتمام آموزش متنی آموزش ویدئویی اون رو هم قرار بدید.
به جای دریافت متن آموزش + ویدئو به نظرم پس از اتمام آموزش ویدئویی کدهایی رو که در آموزش نوشته شده است رو دریافت کنن بهتر باشه
0

ما تو ایران کمبود سرعت اینترنت داریم! متنی بهتره!

0

ببخشید من تازه واردم
این بوت استرپ چی بید؟:13:
زیر دیپلم پلیز:73:

0

> ببخشید من تازه واردم این بوت استرپ چی بید؟:13: زیر دیپلم پلیز:73:
اینجا سافت افزاره دوست من برره نیست :44: [url]http://www.softafzar.net/thread2480.html/[/url] بوت استرپ یه فریمورک html,css,javascript ه که کار طراحی وب رو راحت تر و بهتر میکنه که البته من اصلا ازش خوشم نمیاد.
0

> اینجا سافت افزاره دوست من برره نیست :44: [url]http://www.softafzar.net/thread2480.html/[/url] بوت استرپ یه فریمورک html,css,javascript ه که کار طراحی وب رو راحت تر و بهتر میکنه که البته من اصلا ازش خوشم نمیاد.

عه فکر کردم برره ست آخه اونا هم طراحی وب کار میکنن:73:
ممنون داداش

خوب در مورد نحوه آموزشات
مهندس rockstar بنظرم بهتره بصورت ویدیویی باشه
چون هم تلفظ کلمات هم تصویر و صدا با هم داره
برای شما هم راحت تره این همه تایپ و عکس گرفتن آخه ارزش داره :mellowsmiley:
شنیدی وقت طلاست؟:News:

0

بستگی به شرایط داره اینجا آموزش متنی بهتره

0

> ما تو ایران کمبود سرعت اینترنت داریم! متنی بهتره!
آموزش ها اگر به صورت ویدئویی باشند سعی میشه در کمترین حجم و کیفیت مناسب ارائه بشه

سوال برنامه نویسی دارید؟

هیچ وقت در پرسیدن سوال شک نکنید

خوش آمدید

برای طرح سوال، ایجاد بحث و فعالیت در سایت نیاز است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که هنوز عضو سایت نیستید میتوانید در عرض تنها چند ثانیه ثبت نام کنید.