نظرسنجی برگزاری دوره های آموزشی

دیگر مباحث

توسط rockstar در 5 سال پیش
0 31.9k 8 5 سال پیش
rockstar daniel vbprogrammer saber2 rezamax
0

با سلام خدمت تمامی دوستان
چند وقتی هست دوره آموزشی طراحی قالب با استفاده از Bootstrap شروع کرده ام و با استقبال دوستان در حال ادامه آموزش هستیم. به همین دلیل برای افزایش کیفیت آموزش ها و ادامه مستمر این دوره ها با موضوعات دیگر از دوستان عزیز تقاضا دارم در ابتدا در نظر سنجی این تاپیک شرکت کنند و سپس چنانچه نظر دیگری هم دارین در این تاپیک مطرح کنید تا مشکلات شیوه های آموزشی معلوم بشه و در جهت بهبود و رفع مشکلات تا حد امکان قدم برداریم. (اگر نظر خاصی هم دارین که نمیخواید در تاپیک مطرح بشه، میتونید برام پ.خ ارسال کنید )
با تشکر:flower:

0

با سلام خدمت مدیر عزیزrockstar :smilingsmiley:
آموزش بوت استرپ خیلی خوب داره ویش میره خسته نباشید میگم بهت.
کلا مردم از آموزش ویدئویی بیشتر استقبال میکنن میشه هم گزینه ۱ و هم گزینه ۲ رو داشت! یعنی بعد از اتمام آموزش متنی آموزش ویدئویی اون رو هم قرار بدید.

0

> با سلام خدمت مدیر عزیزrockstar :smilingsmiley: آموزش بوت استرپ خیلی خوب داره ویش میره خسته نباشید میگم بهت. کلا مردم از آموزش ویدئویی بیشتر استقبال میکنن میشه هم گزینه ۱ و هم گزینه ۲ رو داشت! یعنی بعد از اتمام آموزش متنی آموزش ویدئویی اون رو هم قرار بدید.
به جای دریافت متن آموزش + ویدئو به نظرم پس از اتمام آموزش ویدئویی کدهایی رو که در آموزش نوشته شده است رو دریافت کنن بهتر باشه
0

ما تو ایران کمبود سرعت اینترنت داریم! متنی بهتره!

0

ببخشید من تازه واردم
این بوت استرپ چی بید؟:13:
زیر دیپلم پلیز:73:

0

> ببخشید من تازه واردم این بوت استرپ چی بید؟:13: زیر دیپلم پلیز:73:
اینجا سافت افزاره دوست من برره نیست :44: [url]http://www.softafzar.net/thread2480.html/[/url] بوت استرپ یه فریمورک html,css,javascript ه که کار طراحی وب رو راحت تر و بهتر میکنه که البته من اصلا ازش خوشم نمیاد.
0

> اینجا سافت افزاره دوست من برره نیست :44: [url]http://www.softafzar.net/thread2480.html/[/url] بوت استرپ یه فریمورک html,css,javascript ه که کار طراحی وب رو راحت تر و بهتر میکنه که البته من اصلا ازش خوشم نمیاد.

عه فکر کردم برره ست آخه اونا هم طراحی وب کار میکنن:73:
ممنون داداش

خوب در مورد نحوه آموزشات
مهندس rockstar بنظرم بهتره بصورت ویدیویی باشه
چون هم تلفظ کلمات هم تصویر و صدا با هم داره
برای شما هم راحت تره این همه تایپ و عکس گرفتن آخه ارزش داره :mellowsmiley:
شنیدی وقت طلاست؟:News:

0

بستگی به شرایط داره اینجا آموزش متنی بهتره

0

> ما تو ایران کمبود سرعت اینترنت داریم! متنی بهتره!
آموزش ها اگر به صورت ویدئویی باشند سعی میشه در کمترین حجم و کیفیت مناسب ارائه بشه

خوش آمدید

برای طرح سوال، ایجاد بحث و فعالیت در سایت نیاز است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که هنوز عضو سایت نیستید میتوانید در عرض تنها چند ثانیه ثبت نام کنید.

لطفا ابتدا لاگین کنید